Jak sbírat kontakty online?

Využijte toho, že se zájemci o vaše SMS přihlásí k odběru sami. Podívejte se do sekce Kontakty -> Sběr kontaktů. Zde máte dvě možnosti. GoSMS vám nabízí vygenerovat odkaz, který můžete svému okolí zasílat například v emailu. Po kliknutí na odkaz se zobrazí formulář, kde zájemce vyplní kontaktní údaje a přihlásí se k odběru vašich SMS. Formulář si můžete libovolně nastavit - barva, povinné údaje, doprovodný text, ověřování telefonních čísel, skupina.

Druhou možností je umístit na své webové stránky speciální widget pro sběr kontaktů. Jedná se o stejný formulář, ale umístěný přímo na libovolném místě vašich webových stránek. Opět si jej můžete přizpůsobit, aby se hodil k vašemu designu - barva, povinné údaje, doprovodný text, ověřování telefonních čísel, skupina. Více o integrace widgetu naleznete zde.

Kam se ukládají kontakty zájemců?

Kontakty se ukládají do skupiny, kterou jste zvolili při nastavení widgetu (formuláře). Všechny kontakty, které byl registrovány přes formulář, je zapotřebí nejprve schválit, aby bylo možné na ně odesílat SMS. Přehled registrovaných kontaktů naleznete v samoobsluze v sekci sběr kontaktů.

GoSMS - 05.jpg