Posílání SMS zpráv přes on-line nástroj FAPI

FAPI patří mezi revoluční on-line nástroj prostřednictvím kterého si během chvilky vytvoříte prodejní formulář a na pár kliknutí jej umístíte kamkoliv na web. 

Tento on-line nástroj připravíte během tří kroků

1. Vyberete si, co budete prodávat

Základem je vytvořit si jednoduché produktové karty. K tomu vám stačí vyplnit název produktu, cenu a několik dalších drobností. Takto vytvořených produktových karet si můžete připravit libovolné množství. 

2. Připravte prodejní formulář

Zvolte si konkrétní produkt, nastavte způsob platby a dopravu, která bude pro vaše zákazníky tou nejvhodnější. Prodejní formulář se vám poté vygeneruje sám. 

3. Vložte formulář na webové stránky

Takto vygenerovaný formulář vložte na své webové stránky tam, kde budete chtít prodávat. Například na stránky s popisem produktu, výpisem služeb nebo informacemi o připravovaném kurzu. 

A to je vše. 

FAPI za vás objednávku v systému vytvoří, spáruje platby a informuje zákazníka o odeslání produktu. 

Informační SMS prostřednictvím FAPI

FAPI je plně kompatibilní s naší službou GoSMS a přímo v samotné aplikaci FAPI tak můžete komunikovat se svými zákazníky prostřednictvím SMS zpráv. Ty můžete využít pro dvě úrovně. První z nich je pro posílání libovolných informací týkajících se zpracování objednávky. Druhá úroveň pak může sloužit pro zasílání upomínek plateb faktur. Více o nastavení GoSMS do FAPI se dozvíte v podrobném návodu