Cinkly: Marketingové SMS zvyšují naše objednávky v průměru o 23 %

Řady našich klientů, kteří využívají službu GoSMS ke komunikaci se svými zákazníky, se neustále rozrůstají. A to, jak pomáhají SMS zprávy ke komunikaci jednomu z našich klientů, nám prozradila společnost Cinkly, s.r.o.

Ta provozuje službu Cinkly prostřednictvím které si mohou zákazníci srovnat nejenom mobilní tarify od různých mobilních operátorů, ale například i nabídky internetu či TV. Pokud najdou nabídku, která je pro ně aktraktivní, rovnou si mohou danou službu u Cinkly objednat. 

Jak využívají službu GoSMS v rámci své komunikace? 

Společnost Cinkly využívá SMS komunikační kanál pro propagaci lákavých marketingových nabídek.  

V pravidelných intervalech cca 1x za čtvrt roku rozesílají ty nejaktraktivnější nabídky svým zákazníkům.

Akce jsou promovány prostřednictvím newsletterů a SMS zpráv.  

A právě díky marketingovým SMS zprávám dochází k pravidelnému navyšování objednávek v průměru o 23 %.

 Akční nabídka internetu za 299 Kč

V dubnu roku 2021 byla rozeslána akční kampaň, která informovala o zvýhodněných cenách internetového připojení. 

Tato SMS zpráva byla odeslána na segment čítající 3.924 kontaktů. Z rozesílky se odhlásilo pouze 9 kontaktů. 

Z tohoto počtu dokončilo objednávku 28 % uživatelů. V přepočtu tedy 369 kontaktů. Výnosy z této kampaně byly 22.066 Kč. Náklady za odeslané SMS pak 3.274 Kč. Výsledek zisku činnil 18.792 Kč

Výhodné povinné ručení

Mezi další zajímavé nabídky patřila i ta, prostřednictvím které společnost komunikovala úsporu na povinném ručení. U tohoto typu SMS zprávy využívala i možnost odpovědní SMS. 

SMS zpráva byla odeslána na bázi 3.400 kontaktů. Odhlášeny byly pouze 3 kontakty. Odpovědní SMS poslalo 612 zájemců. Z čehož 33 % zájemců dokončilo objednávkový proces a sjednalo si výhodnější pojištění. 

A jak jsou v Cinkly spokojeni se službou GoSMS? 

Zeptali jsme se na zpětnou vazbu ředitelky společnosti paní Jílkové, která službu marketingových SMS hodnotila velmi pozitivně. 

Marketingové SMS nám opravdu pomáhají v naší komunikaci a každá odeslaná kampaň přináší pozitivní výsledky. Velmi oceňujeme prvek pro odhlášení, kdy se o nic nestaráme, systém vše vyřeší za nás. Pokud zákazník SMS zprávy nechce již dostávat, může se jednoduše odhlásit. Nicméně se nesetkáváme s tím, že by se kontakty hromadně odhlašovaly. Nabídky se snažíme volit tak, aby byly pro naše zákazníky atraktivní.  

- K. Jílková, ředitelka společnosti Cinkly, s.r.o. -

Marketingové SMS, které přinášejí výsledky

Chcete rychle oslovit zákazníky atraktivní SMS nabídkou jako společnost Cinkly? Nabídkou která nikdy nespadne do SPAMU nebo do své komunikace zařadit i e-mail marketing? Propojte vše v jednom systému a vyzkoušejte aplikaci Reago ve spojení s GoSMS. 

Co služba nabízí? 

  • Odesílání SMS
  • Vytváření a odesílání newsletterů
  • Sběr a správa kontaktů
  • Propojení s vaším účtem u GoSMS
  • Vyřešené GDPR

Více informací o marketingových SMS je najdete na našich webových stránkách. Neváhejte a využijte naši nabídku, kdy nabízíme aplikaci zdarma!