Akce pro GoPay zákazníky

Ve spolupráci s partnerem GoPay jsem připravili speciální vánoční akci, kdy každý zákazník GoPay získá dárkový bonusu v podobě 1.000,- Kč kreditu ZDARMA pro rozesílání hromadných SMS zpráv prostřednictvím SMS brány GoSMS.

Tento kód zákazníci GoPay obdrželi v newsletteru "Nikdo tehdy nevěřil, že ten den vstoupí do dějin" rozesílaného dne 30. 10. 2018 a v newsletteru ze dne 6. 12. 2018 "11. prosince spouštíme Google Pay".

Jak získat bonus kredit pokud využíváte dobíjení prostřednictvím kreditu?

  1. Registruje se nebo se přihlaste do administrace GoSMS.cz.
  2. V administraci účtu najeďte kurzorem myši na položku Kredit v pravé části horizontálního menu. Rozroluje se vám nabídka, v které kliknete na „Využít promokód“.
  3. Na podstránce Promokód bonus kredit vložte do pole Promokód unikátní kód, který vám byl zaslán prostřednictvím e-mailu od GoPay.
  4. Kliknutím na tlačítko Použít promokód kód aktivujete.
  5. Následně dojde k automatickému připsání kreditu ve výši 1.000,- Kč.

Navýšení kreditu si překontrolujete v pravé části menu administrace vašeho účtu, kde uvidíte vaši stávající hodnotu kreditu navýšenou o 1.000 Kč.

Čerpání bonusového kreditu v rámci rozesílání hromadných SMS není časově omezeno.

Jak získat bonus kredit pokud hradíte službu formou faktury?

  1. Kontaktujte naší zákaznickou podporu na e-mail podpora@gosms.cz
  2. V e-mailu uveďte akční promokód, e-mail, na který byl tento promokód zaslán a název subjektu/společnosti u které využíváte službu GoSMS a u které bude tato akční nabídka aktivována.  
  3. Naše podpora údaje prověří a pokud potvrdí jejich správnost. Bude vám uplatněna sleva na faktuře ve výši 1.000,- 

Akce platí pouze pro zákazníky GoPay. Platnost kódu byla prodloužena do 31. 12. 2018.

 

Nevíte si rady?

V případě vzniklých potíží s uplatněním promokódu a získání bonus kreditu ZDARMA se obraťte na naši podporu e-mailem na podpora@gosms.cz